Les Forbans SelfCatering Apartment, Takamaka, Seychelles
Pangsapuri di Takamaka, Seychelles

Les Forbans SelfCatering Apartment

Terletak di Takamaka, hanya 0-minit berjalan kaki dari Pantai Anse Forbans, Les Forbans SelfCatering Apartment menawarkan penginapan tepi pantai dengan taman, lounge berkongsi, restoran dan WiFi percuma.

7.9Baik · 52 ulasanTakamaka, Seychelles1.4 km dari pusat Takamaka
  • Muat sehingga 4 orang
  • 120 m²
  • Khidmat bilik
  • WiFi percuma
01 / 08
Les Forbans SelfCatering Apartment, Takamaka, Seychelles – foto 3

Selamat datang ke

Les Forbans SelfCatering Apartment

Terletak di Takamaka, hanya 0-minit berjalan kaki dari Pantai Anse Forbans, Les Forbans SelfCatering Apartment menawarkan penginapan tepi pantai dengan taman, lounge berkongsi, restoran dan WiFi percuma. Apartmen ini menyediakan tempat parking peribadi percuma dan dapur berkongsi.

Apartmen ini dengan teres dan pemandangan gunung mempunyai 2 bilik tidur, ruang tamu, TV skrin rata, dapur yang dilengkapi dengan peti sejuk dan ketuhar, dan 1 bilik mandi dengan pancuran mandian. Tuala dan linen katil disediakan di apartmen ini.

Khidmat sewaan kereta tersedia di Les Forbans SelfCatering Apartment.

Lapangan Terbang Antarabangsa Seychelles adalah 12km jauhnya, dan tempat penginapan ini menawarkan khidmat shuttle lapangan terbang berbayar.

  • Lokasi popular: Dinilai tinggi oleh tetamu baru-baru ini (8.2)
  • Parking peribadi percuma tersedia di lokasi
Daftar masuk
Dari 12:00 hingga 19:00
Daftar keluar
Sehingga 10:00

Dilayan sendiri oleh Jeannette

Penginapan

Bilik & Suite

1 jenis bilik untuk dipilih di Les Forbans SelfCatering Apartment.

Apartmen Dua Bilik Tidur di Les Forbans SelfCatering Apartment

Apartmen Dua Bilik Tidur

  • 1 katil double, 1 katil double
  • Muat 4 orang
  • 120 m²
  • Bilik mandi peribadi

Featuring a private entrance, this spacious apartment also consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The air-conditioned apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, a seating area, a dining area as well as garden views. The unit offers 2 beds.

  • Dapur
  • Mesin basuh
  • Tandas
  • Sofa
  • Tempat mandi atau pancuran mandian
  • Tuala
  • +26 lagi

Kemudahan

Semua yang Anda Perlukan

Kemudahan yang disediakan dengan teliti untuk penginapan yang selesa dan tanpa kerisauan.

  • WiFi percuma
  • Depan pantai
  • Shuttle lapangan terbang
  • Restoran
  • Parking percuma
  • Khidmat bilik
  • Bilik bebas rokok
  • Bilik keluarga
  • Bar

Semua Kemudahan

Parking

Tempat meletak kenderaan persendirian percuma boleh didapati di lokasi (tempahan tidak diperlukan).

Internet

Wi-Fi boleh didapati di seluruh hotel dan ia adalah percuma.

Dapur

  • Dapur berkongsi
  • Meja makan
  • Produk pembersihan
  • Bahagian atas dapur
  • Ketuhar
  • Peralatan dapur
  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Mesin basuh
  • Ketuhar mikrogelombang
  • Peti sejuk
  • Dapur kecil

Bilik tidur

  • Linen
  • Almari

Bilik mandi

  • Tisu tandas
  • Tuala
  • Tempat mandi atau pancuran mandian
  • Bilik mandi peribadi
  • Tandas
  • Pancuran mandian

Ruang Tamu

  • Ruang makan
  • Sofa
  • Ruang tempat duduk

Media & teknologi

  • TV skrin rata
  • TV

Kemudahan dalam bilik

  • Rak pengeringan untuk pakaian
  • Rak pakaian
  • Hipoalergenik
  • Lantai jubin/marmar
  • Pintu masuk peribadi
  • Kipas
  • Kemudahan untuk menyeterika

Kawasan luaran

  • Perabot luar rumah
  • Depan pantai
  • Kemudahan BBQ
  • Patio
  • Balkoni
  • Teres
  • Taman

Kawasan awam

  • Ruang lounge/TV yang dikongsi

Makanan & minuman

  • Kafe di lokasi
  • Makanan kanak-kanak
  • Penghantaran barang runcit
  • Bar snek
  • Bar
  • Khidmat bilik
  • Restoran

Aktiviti

  • Pantai

Luaran & pemandangan

  • Pemandangan gunung
  • Pemandangan taman
  • Pemandangan

Ciri-ciri bangunan

  • Terpisah

Kemudahan pengangkutan

  • Khidmat shuttle(Caj tambahan)
  • Penyewaan kereta
  • Shuttle lapangan terbang(Caj tambahan)

Khidmat penyambut tetamu

  • Invois disediakan
  • Daftar masuk/keluar peribadi
  • Ruang menyimpan bagasi
  • Daftar masuk/keluar ekspres

Kedai-kedai

  • Pasar mini di lokasi
  • Kedai gunting rambut/salun kecantikan

Lain-lain

  • Penyaman udara
  • Bebas rokok di semua kawasan
  • Bilik keluarga
  • Bilik bebas rokok

Keselamatan

  • Pemadam api
  • CCTV di luar penginapan
  • CCTV di kawasan umum
  • Penggera asap
  • Keselamatan 24 jam
  • Peti deposit keselamatan

Percutian Anda Menanti

Buat Seperti Rumah Sendiri

Berehat dengan selesa dan terokai keindahan Takamaka.

Semak Ketersediaan

Lokasi

Cara ke Sini

Pasangan terutamanya suka lokasi ini — mereka memberi skor 9.4 bagi lawatan untuk dua orang.

Alamat

Anse Forbans, Takamaka, Seychelles

Jarak

1.4 km dari Takamaka

Daftar masuk dari 12:00 hingga 19:00

Daftar keluar sehingga 10:00

Tarikan Berdekatan

Apa yang terletak berdekatan

  • Kot Man-Ya Exotic Flower Garden5.2 km
  • Jardin Du Roi Spice Garden5.3 km
  • Domaine de Val des Pres - Craft Village8 km

Restoran & kafe

  • Kafe/barOcean View Bar50 m
  • RestoranCrazy Taste1.9 km
  • RestoranTry Us Cafeteria1.9 km

Pantai di kawasan ini

  • Pantai Anse Forbans50 m
  • Pantai Anse Parnel970 m
  • Pantai Anse Capucins1.4 km
  • Pantai Anse Bougainville1.9 km
  • Pantai Anse Intendance3.5 km

Lapangan terbang terdekat

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Seychelles11 km
  • Lapangan Terbang Praslin Island53 km

Anggaran jarak berjalan kaki atau memandu yang terpendek. Jarak sebenar mungkin berbeza.

Perlu Diketahui

Peraturan Rumah

Polisi dan butiran praktikal untuk penginapan anda di Les Forbans SelfCatering Apartment.

Daftar masuk

Dari 12:00 PTG hingga 7:00 PTG

Anda perlu maklumkan waktu ketibaan anda kepada pihak penginapan terlebih dahulu.

Daftar keluar

Hingga 10:00 PG

Kanak-kanak dan katil

Polisi kanak-kanak

Kanak-kanak semua peringkat usia dialu-alukan.

Polisi katil bayi dan katil tambahan

0 - 2 tahun

Katil tambahan boleh diminta: € 50 untuk setiap kanak-kanak, setiap malam

Katil bayi boleh diminta: Percuma

3+ tahun

Katil tambahan boleh diminta: € 50 untuk setiap orang, setiap malam

Harga untuk katil bayi dan katil tambahan tidak termasuk dalam harga keseluruhan, dan perlu dibayar secara berasingan semasa penginapan anda.

Semua katil bayi dan katil tambahan adalah tertakluk pada ketersediaan.

Tiada had umur

Tidak ada syarat umur untuk daftar masuk

Polisi merokok

Merokok tidak dibenarkan.

Parti

Parti/acara tidak dibenarkan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Kaedah pembayaran yang diterima
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
  • Wang tunai
Bahasa yang dituturkan

Inggeris dan Perancis

Maklumat Penting

  • Sila beritahu Les Forbans SelfCatering Apartment terlebih dahulu mengenai anggaran waktu ketibaan anda. Anda boleh melakukan ini dengan menggunakan kotak Permintaan Khas semasa membuat tempahan. Anda juga boleh menghubungi tempat penginapan dengan maklumat hubungan yang telah tertera di pengesahan anda.
  • Parti 'bachelorette', parti orang bujang atau yang serupa tidak dibenarkan di penginapan ini.

FAQ

Soalan Lazim

Semua yang mungkin ingin anda ketahui tentang menginap di Les Forbans SelfCatering Apartment.

Apakah jenis sarapan yang dihidangkan di Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Maklumat sarapan untuk Les Forbans SelfCatering Apartment tidak dinyatakan. Sila semak terus dengan pihak hartanah.

Apakah jenis bilik yang boleh saya tempah di Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Jenis bilik di Les Forbans SelfCatering Apartment termasuk: Apartmen Dua Bilik Tidur.

Berapa ramai tetamu boleh menginap di Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Jenis bilik terbesar di Les Forbans SelfCatering Apartment boleh memuatkan sehingga 4 tetamu.

Pukul berapakah waktu daftar masuk dan daftar keluar di Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Daftar masuk: Dari 12:00 hingga 19:00. Daftar keluar: Sehingga 10:00.

Adakah tempat letak kereta disediakan di Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Tempat meletak kenderaan persendirian percuma boleh didapati di lokasi (tempahan tidak diperlukan).

Adakah Les Forbans SelfCatering Apartment menyediakan Wi-Fi?+

Wi-Fi boleh didapati di seluruh hotel dan ia adalah percuma.

Adakah haiwan peliharaan dibenarkan di Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Berapakah kos menginap di Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Harga di Les Forbans SelfCatering Apartment berbeza mengikut tarikh dan pilihan bilik anda. Lihat penyenaraian di atas untuk kadar semasa.

Adakah Les Forbans SelfCatering Apartment mempunyai restoran di premis?+

Ya, Les Forbans SelfCatering Apartment mempunyai restoran di premis.

Apakah kemudahan yang ditawarkan oleh Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Les Forbans SelfCatering Apartment menawarkan khidmat bilik, bar, teres dan taman.

Berapa jauhkah Les Forbans SelfCatering Apartment dari pusat Takamaka?+

Les Forbans SelfCatering Apartment terletak 1.4 km dari Takamaka.

Apakah bahasa yang dituturkan di Les Forbans SelfCatering Apartment?+

Kakitangan di Les Forbans SelfCatering Apartment boleh bertutur dalam Inggeris dan Perancis.

Soal Jawab Tetamu

Soalan daripada Pengembara

Soalan sebenar daripada tetamu, dijawab oleh Les Forbans SelfCatering Apartment.

Soalan: Hi, how do we get from the airport to the hotel? What are the activities we can book on the island ?

Jawapan: Hello Bus cards are available for purchase at the Airtel shops located in the airport. Taxis are also readily available at the airport. As for activities, I recommend exploring specialized sources. We can also discuss this further upon your arrival.

Dijawab 18 Jun 2024

Soalan: Hello. How many beds are there?

Jawapan: Hello, we have two bedrooms with a double bed in each room. we can add an extra bed if needed. Sunny regards from Les forbans team.

Dijawab 8 Februari 2025

Soalan: Are there sleeping arrangements for two adults and two children?

Jawapan: Hello, yes we have two bedrooms and a double bed in each room. Sunny regards from Les Forbans team

Dijawab 8 Februari 2025

Soalan: I saw that there is airport shuttle service available too. What are the charges?

Jawapan: Yes there are shuttle buses. You will have to take STC bliss card. You can also take a taxi to our property. Thank you!

Dijawab 19 Ogos 2025

Soalan: Hello! my flight lands on July 10th around 2:30 am. Would I be able to check in that late? I'd probably arrive around 3:30 am.

Jawapan: Hello, yes we have a key box. we can give you the code prior to your arrival as well as the google map pin for you to have the exact location. Sunny regards from Les Forbans team

Dijawab 8 Februari 2025

Soalan: how many bedrooms at this place? assume it is wrongly listed as one bedroom. can you please confirm number of bedrooms and bathrooms for our stay?

Jawapan: Hello. I can confirm that our property has two bedrooms. However, if you only need one bedroom, the other room will be closed during your stay. There is only one bathroom available in the property. Best regards. Dora

Dijawab 18 Jun 2024

Ulasan Tetamu

Kata Tetamu Kami

7.9

Berdasarkan 52 ulasan tetamu

Staf
8.2 daripada 10
Kemudahan
7.5 daripada 10
Kebersihan
7.9 daripada 10
Keselesaan
8.3 daripada 10
Nilai untuk wang
8.4 daripada 10
Lokasi
8.2 daripada 10
WiFi percuma
8.1 daripada 10

“Good value for money; we liked the vibe of the location and the bearby beach (south from Hilton) was one of our favourites (mostly empty, lush vegetation)”

J
JanCzechia
WITH_FRIENDS · Februari 2026

“A cool apartment on a hot location - The 2-bedroom apartment has a lot of space and air to breathe. Each bedroom has its own split air conditioner and they are effective enough to keep the entire apartment pleasantly cool. The living area integrates a nice looking kitchen, dining table and a 3-seater sofa. The panoramic window opens to the covered balcony oriented to the east. The bathroom and shower are comfortable and work fine. As for the location: 2 walking minutes to one of the nicest beaches on the island, 1 minute to a small food store, a very good and reasonably priced eatery with mostly creole cuisine just below your balcony, bus stop nearby. The apartment management are doing their best to ensure a pleasant stay to their guests.”

B
BozidarSlovenia
Pasangan · Februari 2026

“Fabin John was exceptionally helpful and warm. Our family had a lovely time in Les Forbans. The location is great, every morning we could watch the sunrise as the beach on the east coast is just a couple of minutes away. There is a restaurant on the ground floor and some local supermarkets nearby as well. We would recommend this stay!”

R
RichaJerman
Keluarga · November 2025

“Amazing stay for our family with 2 young children”

P
PrzemyslawBelanda
Keluarga · Mei 2025

“Lovely place. Lovely host. Great value. Stunning beach”

G
GeoffUnited Kingdom
Keluarga · Januari 2025

“A Truly Wonderful Stay! From the moment we arrived, we were greeted with warmth and hospitality. The accommodation was”

L
LorraineAfrika Selatan
Kumpulan rakan · Januari 2025

“Apartment ist great, near to the Anse Marie Louis which is definitely better than Anse Forbans Beach. If we come back to”

H
HanaSlovakia
Keluarga · Januari 2025

“It was amazing”

B
BernhardAustria
Pasangan · Ogos 2024

Perjalanan Anda Bermula di Sini

Mulakan Penginapan Anda

Rasai pesona Les Forbans SelfCatering Apartment. Dapatkan harga terbaik dan nikmati penginapan yang tidak dapat dilupakan.

Tempah Sekarang

Jaminan Harga Terbaik